Survivor’ın bu bölümünde eleme heyecanı yaşandı. 102’nci yeni bölümüyle seyircisiyle buluşan Survivor’ın bu bölümünde 3 adaylık konsey gerçekleşti. Birinci aday Turabi oldu, ikinci aday olarak Nagihan Sema’yı seçmişti, üçüncü aday ise Murat oldu. Elenen isim yarışmanın son bölümünde açıklandı. Peki, Survivor’da kim elendi? Adadan kim gitti? Turabi mi, Sema mı, Murat mı? İşte Survivor’da elenen isim…


Survivor’da kim gitti? Yarışmanın takipçileri merakla bu soruya yanıt arıyor. 102’nci bölümüyle ekranlara gelen Survivor’da eleme heyecanı yaşandı. Büyük finale kısa süre kala elemeler için nefesler tutuluyor. Kıbrıs finallerine gitmeyi hedefleyen yarışmacılar elenmemek için kıyasıya mücadele ediyor. Survivor’ın bir önceki yayınlanan 101. bölümünde dokunulmazlık oyunu oynanmış, oyunda sonra eleme adayları da belli olmuştu. Buna göre, ada konseyinde en çok ismi çıkan Turabi birinci gitme adayı, kadınlarda dokunulmazlığı kazanan Nagihan ise Sema’yı seçti, erkeklerde dokunulmazlığı kazanan Adem ise üçüncü eleme adayı olarak Murat’ı seçti. 3 adaylık eleme gecesinin yapıldığı Survivor’ın 102. bölüm final sahnesinde elenen isim belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi? Survivor’da adadan kim gitti? İşte Survivor 102. son bölüm ve elenen isim…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Heyecan dorukta. Büyük finale kısa süre kala yarışmacılar için eleme heyecanı gün geçtikçe artıyor. Sayıların gittikçe azaldığı iki taraf da elenmemek için dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Dokunulmazlığı kadınlarda kazanan isim Nagihan, erkeklerde ise Adem olmuştu.

Ada konseyinde en çok ismi çıkan Turabi oldu. Nagihan ikinci eleme adayı olarak Sema’yı seçti. Adem ise üçüncü eleme adayı olarak Murat’ı seçti.

Büyük finale doğru adım adım ilerleyen Survivor’ın bölüm finalinde Acun Ilıcalı elenen ismi açıkladı. Böylelikle Survivor hayallerine veda eden isim Sema oldu.

DAMLA VE TURABİ’NİN SAKATLIĞINDA SON DURUM NE?

Sema’nın arkadaşlarına veda etmesinin ardından Acun Ilıcalı, sakat konumda bulunan Damla ve Turabi hakkında açıklamalarda bulundu. İşte Acun Ilıcalı’nın o açıklaması:

“Damla’nın şuanda koşabilecek durumda olduğu haberi geldi. Turabi ile ilgili son durum ise yine oynama şansı gözükmüyor. Metin abi bütün raporları İstanbul’da çok önemli doktorlardan oluşan bir kurula gönderdi. Bu kurulun vereceği karara göre belli olacak. Eğer sağlık açısından önemli bir risk var denilirse seni oynatma şansımız gözükmüyor. Bunun cevabını 2 gün içerisinde alacağız. Çarşamba günü net olarak söyleyeceğiz.”

SURVİVOR PERFORMANS BİRİNCİLERİ

Survivor’da haftanın performans sıralaması belli oldu. İşte kazananlar;

ERKEKLER

Yüzde 57 Adem

Yüzde 56 Anol

KADINLAR

Yüzde 78 Nagihan

SURVİVOR PERFORMANS SIRALAMASI TABLOSU

20. HAFTA KADINLAR

NAGİHAN

Oynadığı oyun: 36

Galibiyet: 28

Mağlubiyet: 8

Başarı: Yüzde 78

SEMA

Oynadığı oyun: 40

Galibiyet: 9

Mağlubiyet: 31

Başarı: Yüzde 23

20. HAFTA ERKEKLER

ADEM

Oynadığı oyun: 61

Galibiyet: 35

Mağlubiyet: 26

Başarı: Yüzde 57

ANIL

Oynadığı oyun: 56

Galibiyet: 31

Mağlubiyet: 25

Başarı: Yüzde 55

HAKAN

Oynadığı oyun: 58

Galibiyet: 31

Mağlubiyet: 27

Başarı: Yüzde 53

HİLMİ CEM

Oynadığı oyun: 52

Galibiyet: 25

Mağlubiyet: 27

Başarı: Yüzde 48

MURAT

Oynadığı oyun: 29

Galibiyet: 7

Mağlubiyet: 22

Başarı: Yüzde 24

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz